محل تبلیغات شما
خطا های نویسندگی زمانی اصلاح می شوند که خوانندگان محترم نظر بدهند. 
خیلی خلاصه عرض کنم تا خوانندگان محترم را خسته  نکنم . 
ضمن آرزوی سلامتی  و موفقیت برای فرزندان وطن اعم از پزشکان ، پرستاران و  کلیه کادر پزشکی  و نگهبانان امنیت و زحمتکش  کشور از نیروی انتظامی ، زمینی ، هوایی ، سپاه ، ارتش و راهداران کشور و کلیه کسانیکه در خدمت خلق الله هستند و ننگ بر کسانیکه در این اوضاع حساس اب را بجای الکل   و اجناس بهداشتی و ضد عفونی را با قیمت گران و خارج ار عرف سود  عرضه می کنند.

دوستان اغلب نوشته های اینجانب فی البداهه هستند یعنی نوشته ای آماده را انتشار نمی دهم و ان هم در زمانی نوشته می شوند که اغلب مردم در حال استراحت و خواب هستند  و بخاطر همین دیر وقت بودن و خستگی گاهی می شود خطاهایی در نگارش و  حتی در مطالب پیش می آید . 

اما روز یا روزهای بعد مطلب را باز بینی می کنم و مواقعی پیش می آید که خودم هم به نوشته خود اعتراض می کنم و  می بینم که اصلا مطلبی را که نوشته ام منظور  آن نبوده و گاها نوشته  بیراهه می رود  و این است که باید دوستان خواننده هم کمکی بکنند تا بقول فارسی گاف ندهم و بقول زبان خودمان بارا قوی مییام  . 

تاسف و تسلیت بمناسبت در گذشت آقای حاج منصور انوری

با سلام . حدود 5 ماه بود از وب را باز نکرده بودم

مادر در شعر رخشنده ( پروین) اعتصامی

نوشته ,، ,محترم ,کنم ,و  ,خوانندگان ,شوند که ,خوانندگان محترم ,می شوند ,نظر بدهند ,کسانیکه در ,نویسندگی زمانی اصلاح

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شادی شبانه siomirobo Wallpaper* Riverdale adagiocods گـروه مـهـنـدسـی مــفـخــم riringfico Sarah's life طلبه ظرفشور waludersful lyihugsayfi